Event
13
Male
14 - 15
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Oliver Orton 4 4 1:18.35 + 4.10 34.38 43.97
Jordan Gage 8 2 PB 1:28.23 - 7.21 42.44 45.79
Event
13
Male
12 - 13
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Jeremy Kroot 6 1 PB 1:36.56 - 14.57 45.82 50.74
Event
13
Male
10 - 11
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Michael Blumentrath 1 6 1:40.43 + 0.13 48.58 51.85
Eason Zhou 5 8 PB 1:50.34 + 15.02 50.98 59.36
Gabriel Flood 12 4 PB 1:58.42 58.68 59.74
Graeme Corsan 16 8 PB 2:04.51 + 9.51 1:00.10 1:04.41
Kyle van den Berg 20 6 PB 2:15.64 - 8.88 1:04.47 1:11.17
Tarek Punja DSQ 2:35.37 + 5.37 0.00 2:35.37
Event
13
Male
9 and Under
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Joshua Blumentrath 5 8 2:12.56 + 7.41 0.00 2:12.56
Cameron Patterson 6 7 PB 2:22.39 + 2.39 0.00 2:22.39
Noah Lutz 7 3 PB 2:26.75 1:11.49 1:15.26
Nathan Baldwin DSQ 2:44.80 + 34.80 1:18.79 1:26.01
Event
13
Female
16 and Over
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Aileen Humphreys 1 7 1:21.06 + 4.18 0.00 1:21.06
Event
13
Female
14 - 15
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Teya Spearing 4 4 PB 1:31.19 - 3.84 41.82 49.37
Sophia Ledingham 6 4 PB 1:31.81 - 0.30 43.65 48.16
Veronica Hall 7 4 1:31.87 + 1.97 44.77 47.10
Jessica Godfrey 10 1 PB 1:34.16 - 5.36 44.37 49.79
Anna Pendergast 12 2 PB 1:36.00 - 3.91 46.38 49.62
Brynn Carrier 16 7 PB 1:40.78 - 2.03 47.77 53.01
Megan Saunders 17 7 1:45.84 + 1.05 50.27 55.57
Event
13
Female
12 - 13
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Gabriella Zanette 4 1 PB 1:34.50 - 9.11 45.89 48.61
Angelina Prlic 5 5 PB 1:34.86 - 4.21 0.00 1:34.86
Tasia Antley 6 6 PB 1:36.36 - 2.36 46.38 49.98
Simone Widmeyer 9 3 PB 1:38.64 - 6.56 46.54 52.10
Ashley Rhomberg 11 5 PB 1:40.27 - 1.98 45.91 54.36
Kaira Orton 14 3 PB 1:44.12 - 6.43 48.70 55.42
Brigit Legg 20 2 PB 1:51.22 0.00 1:51.22
Nicole Saunders 24 5 PB 1:55.58 - 7.04 0.00 1:55.58
Kari Fujikawa 26 7 2:08.18 + 8.94 1:01.92 1:06.26
Lauren Baldwin 27 5 PB 2:12.63 - 8.22 1:03.77 1:08.86
Event
13
Female
10 - 11
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Madeleine Hudon 7 3 PB 1:43.24 - 10.32 50.33 52.91
Jiaying Wang 10 1 PB 1:47.11 - 9.23 51.91 55.20
Arlene Hall 11 2 PB 1:50.26 - 14.90 51.40 58.86
Sophia Nikitovic 12 1 PB 1:50.68 - 28.07 0.00 1:50.68
Jaime Sprott 20 4 PB 1:57.07 - 2.29 57.21 59.86
Mikhayla Hutton 23 4 PB 1:58.44 - 10.17 58.36 1:00.08
Baylee Scott 24 1 PB 1:59.56 - 27.53 58.38 1:01.18
Meghan Lutz 31 2 PB 2:06.47 1:00.43 1:06.04
Shelby Barr 32 5 PB 2:07.37 - 7.33 0.00 2:07.37
Llyra Tucker-Strashok 38 5 PB 2:15.09 - 20.48 0.00 2:15.09
Annie Wishinski 40 8 PB 3:47.23 1:44.54 2:02.69
Event
13
Female
9 and Under
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Kelly Choi 1 7 PB 1:39.67 + 11.67 0.00 1:39.67
Olivia Pearse 6 6 PB 2:25.01 - 8.41 1:07.26 1:17.75
Kaylie Webber 7 4 PB 2:33.86 1:15.94 1:17.92
Lucia Tyre 8 7 PB 3:26.52 0.00 3:26.52
Zoe Aligizakis 9 7 PB 3:27.01 + 57.01 0.00 3:27.01
Sylvia de Jong DSQ 2:24.46 + 9.46 1:10.35 1:14.11
Isabella Nikitovic DSQ 2:24.30 1:09.13 1:15.17
Cassia Riendl-Ling DSQ 2:21.82 + 11.82 0.00 2:21.82
Sierra Sharp DSQ 3:20.79 + 55.79 0.00 3:20.79
Adelaide Trenholm DSQ 3:07.35 0.00 3:07.35