Event
109
Male
10 and Under
Name Prelim
Place Ht
place
Time Splits
Kyle van den Berg 12 4 PB 1:41.67 - 4.60 50.94 50.73
Noah Lutz 17 2 PB 1:44.00 - 6.80 0.00 1:44.00
Joshua Blumentrath 21 4 PB 1:54.05 - 17.25 56.89 57.16
Event
109
Female
10 and Under
Name Prelim Final
Place Ht
place
Time Splits Place Ht
place
Time Splits
Kelly Choi 2 2 PB 1:25.79 - 2.49 41.52 44.27 3 3 1:26.19 - 2.09 41.64 44.55
Madeleine Hudon 5 4 PB 1:31.36 - 12.32 45.67 45.69 6 6 1:33.00 - 10.68 46.77 46.23
Kelana Cottrell 9 6 PB 1:37.76 - 5.72 48.25 49.51
Shelby Barr 11 2 PB 1:38.09 - 6.35 0.00 1:38.09
Mackenzie Chalker 14 2 PB 1:44.00 - 11.30 52.05 51.95
Event
17
Female
15 and Over
Name Prelim Final
Place Ht
place
Time Splits Place Ht
place
Time Splits
Maya Carrier 6 2 PB 1:14.72 + 2.26 36.95 37.77 7 7 1:15.37 + 2.91 36.85 38.52
Jessica Godfrey 20 1 PB 1:20.95 - 5.26 39.00 41.95
Teya Spearing 22 2 PB 1:24.50 - 4.61 41.54 42.96
Event
17
Female
13 - 14
Name Prelim Final
Place Ht
place
Time Splits Place Ht
place
Time Splits
Jocelyn Freeman 5 1 PB 1:16.30 - 0.85 37.88 38.42 7 7 1:17.15 + 0.00 36.70 40.45
Gabriella Zanette 6 1 1:16.37 + 0.33 37.50 38.87
Sophia Ledingham 25 1 PB 1:23.45 - 4.77 40.91 42.54
Jane Sadler-Reid 26 3 PB 1:23.56 - 1.57 0.00 1:23.56
Anna Pendergast 28 4 PB 1:25.43 - 0.59 42.56 42.87
Event
17
Female
12 and Under
Name Prelim Final
Place Ht
place
Time Splits Place Ht
place
Time Splits
Rowyn Vincent 10 3 1:22.98 - 0.32 40.15 42.83 11 3 PB 1:22.61 - 0.69 39.96 42.65
Ashley Rhomberg 12 8 1:23.39 + 1.96 40.80 42.59
Mikhayla Hutton 27 7 1:28.64 + 1.67 43.24 45.40
Angelina Prlic 29 6 PB 1:29.47 + 4.95 42.99 46.48
Jiaying Wang 31 6 PB 1:29.70 - 1.19 0.00 1:29.70
Kaira Orton 36 6 PB 1:37.49 - 9.31 48.15 49.34
Julianna Mceachen 38 7 PB 1:39.42 - 18.91 46.46 52.96
Simone Widmeyer 39 8 PB 1:42.90 - 10.21 0.00 1:42.90
Event
18
Male
15 and Over
Name Prelim Final
Place Ht
place
Time Splits Place Ht
place
Time Splits
Jakob Brager 1 1 1:04.03 + 2.24 30.99 33.04 1 1 1:02.74 + 0.95 30.74 32.00
Jordan Gage 6 8 1:14.81 + 0.92 0.00 1:14.81 6 6 1:14.75 + 0.86 35.45 39.30
Event
18
Male
13 - 14
Name Prelim
Place Ht
place
Time Splits
Oliver Orton 10 6 1:14.41 + 1.98 0.00 1:14.41
Griffin Nielsen-Sendey 11 5 1:14.63 + 0.68 35.90 38.73
Tyson Krieger 17 1 PB 1:19.00 - 3.21 38.27 40.73
Event
18
Male
12 and Under
Name Prelim Final
Place Ht
place
Time Splits Place Ht
place
Time Splits
Peyton Pearse 8 3 1:23.70 - 0.26 40.93 42.77 8 8 PB 1:23.25 - 0.71 40.19 43.06
Finn Feschuk 11 7 PB 1:27.49 - 2.67 42.47 45.02
Michael Blumentrath 21 6 1:33.68 + 0.73 46.74 46.94
Alex Evans 23 6 PB 1:34.29 - 1.18 0.00 1:34.29