Event
3
Male
16 and Over
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Ethan Stannard 2 4 PB 1:12.11 - 0.20 35.83 36.28
Event
3
Male
14 - 15
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Jordan Gage 2 6 PB 1:13.89 - 0.02 0.00 1:13.89
Griffin Nielsen-Sendey 3 1 PB 1:13.95 - 7.05 35.36 38.59
Oliver Orton 4 7 1:14.02 + 1.59 35.64 38.38
Tyson Krieger 6 5 PB 1:22.21 - 2.79 40.32 41.89
Event
3
Male
12 - 13
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Jeremy Kroot 6 1 PB 1:22.90 - 11.52 39.62 43.28
Finn Feschuk 11 2 PB 1:30.16 - 19.21 44.48 45.68
Event
3
Male
10 - 11
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Peyton Pearse 3 5 PB 1:25.46 - 3.60 41.84 43.62
Gabriel Flood 10 2 PB 1:38.56 - 21.91 0.00 1:38.56
Daniel Saunders 12 8 PB 1:45.82 - 0.52 0.00 1:45.82
Kyle van den Berg 14 5 PB 1:46.27 - 1.15 52.37 53.90
Cameron Catton-Cox 18 7 PB 1:55.94 + 3.94 0.00 1:55.94
Graeme Corsan 23 6 PB 2:04.69 1:01.08 1:03.61
Peter Schneidereit 25 8 PB 2:08.18 + 10.18 1:02.45 1:05.73
Tarek Punja 27 5 PB 2:19.36 - 5.64 0.00 2:19.36
Event
3
Male
9 and Under
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Cameron Patterson 5 1 PB 2:02.68 - 12.32 58.18 1:04.50
Nathan Baldwin 6 2 PB 2:12.50 - 18.35 1:03.87 1:08.63
Xander Macalister 7 6 PB 2:26.57 + 6.57 1:13.42 1:13.15
Ryder Benson DSQ 2:13.85 - 16.15 1:07.04 1:06.81
Event
3
Female
16 and Over
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Grace Thornton-Trump 3 3 PB 1:17.30 - 2.22 38.68 38.62
Maya Carrier 4 4 PB 1:17.99 - 0.44 38.09 39.90
Event
3
Female
14 - 15
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Jocelyn Freeman 8 8 1:22.26 + 2.22 0.00 1:22.26
Megan Saunders 9 1 PB 1:23.59 - 17.32 41.27 42.32
Veronica Hall 10 8 1:24.74 + 3.99 0.00 1:24.74
Jane Sadler-Reid 11 4 PB 1:25.13 - 4.81 0.00 1:25.13
Teya Spearing No show
Event
3
Female
12 - 13
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Gabriella Zanette 1 3 PB 1:16.04 - 4.08 37.26 38.78
Tasia Antley 9 2 PB 1:21.30 - 6.47 40.13 41.17
Ashley Rhomberg 12 3 PB 1:23.69 - 5.04 41.14 42.55
Ella Hudon 17 6 PB 1:26.40 - 1.32 0.00 1:26.40
Mieka Schneidereit 33 3 PB 1:39.76 0.00 1:39.76
Nicole Saunders 35 6 1:43.15 + 1.97 50.10 53.05
Lauren Baldwin 37 5 PB 1:50.50 - 7.26 0.00 1:50.50
Kari Fujikawa DSQ 1:45.17 0.00 1:45.17
Angelina Prlic No show
Event
3
Female
10 - 11
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Rowyn Vincent 5 1 PB 1:24.18 - 14.21 0.00 1:24.18
Mikhayla Hutton 8 1 PB 1:29.68 - 19.83 45.99 43.69
Jiaying Wang 9 4 PB 1:30.89 - 7.98 0.00 1:30.89
Sophia Nikitovic 13 1 PB 1:34.19 - 22.95 0.00 1:34.19
Jaime Sprott 14 5 PB 1:35.38 - 4.93 46.03 49.35
Cadence Benson 16 1 PB 1:35.80 0.00 1:35.80
Baylee Scott 21 3 PB 1:40.96 - 11.36 49.79 51.17
Meghan Lutz 25 5 PB 1:43.89 - 16.71 50.22 53.67
Grace Webber 28 4 PB 1:47.91 - 4.77 0.00 1:47.91
Mackenzie Chalker 35 4 PB 1:55.30 - 17.31 0.00 1:55.30
Llyra Tucker-Strashok 39 7 PB 2:05.34 + 15.34 0.00 2:05.34
Annie Wishinski 43 8 PB 2:47.76 1:25.39 1:22.37
Samantha Van Der Mark DSQ 1:51.94 - 23.06 51.31 1:00.63
Event
3
Female
9 and Under
Name Final
Place Ht
place
Time Splits
Azure Turner 1 5 PB 1:36.99 - 5.86 46.65 50.34
Cassia Riendl-Ling 5 6 PB 1:53.24 - 6.76 0.00 1:53.24
Olivia Pearse 7 6 PB 1:57.37 - 8.79 56.66 1:00.71
Zoe Winder 8 1 PB 2:00.54 - 24.46 57.46 1:03.08
Isabella Nikitovic 10 7 PB 2:09.38 0.00 2:09.38
Kaylie Webber 11 3 PB 2:11.11 - 3.32 1:03.91 1:07.20
Natalia Yanda 12 4 PB 2:15.24 - 9.76 1:11.02 1:04.22
Avery Van Der Mark 13 2 PB 2:17.52 0.00 2:17.52
Sierra Sharp 14 4 PB 2:19.63 - 0.37 0.00 2:19.63
Aaliyah Armstrong 16 5 PB 2:26.29 + 6.29 1:09.84 1:16.45
Maxine Nodwell 17 6 PB 2:41.22 + 16.22 1:21.20 1:20.02
Aryah Miller 18 7 PB 2:44.25 + 19.25 0.00 2:44.25
Adelaide Trenholm 19 3 PB 2:52.87 0.00 2:52.87
Zoe Aligizakis DSQ 2:20.54 - 9.46 0.00 2:20.54
Chloe Cajolet No show
Emilia Marshall No show